Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERTereza 13.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Vždy jsem s květinou velmi spokojena, ale dnes musím upřímně říct ze dnešní tulipány za 699,- neodpovídají ceně. Zda se mi to opravdu příliš, čekala jsem ze budou vypadat lépe.

I-KVĚTINY

Dobrý den, jsme moc rádi, že u nás objednáváte pravidelně a že jste byla vždy spokojená. O to více nás mrzí, že kvalita květiny, která vám dnes byla doručená, nebyla podle vašich představ. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 702803903 a vaši reklamaci vyřídíme tak, abyste byla spokojená. Věříme, že se jednalo o výjimečnou situaci. Na kvalitě květin si velmi zakládáme.

Helena 06.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Spolehlivé dodání kytic na pohřeb, včas, v krásné úpravě, byli jsme opět velmi spokojeni.

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme rádi, že se vám květiny líbily.

Martin 01.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Květina krásná i doručení super, vše bez problémů. Ale jeden problém byl a to že jsem objednal květinu pro manželku a email o potvrzení platby přišel na její email takže tím rázem bylo po překvapení. To je určitě velká chyba. Škoda. Jinak vše v pořádku.

I-KVĚTINY

Děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl s květinou i doručením spokojený. Co se týká e-mailu s potvrzením platby, vše jsme ověřovali a e-mail pro potvrzení se zadává ručně, takže pravděpodobně jste omylem zadal jiný než ten svůj. Věříme ale, že i tak se překvapení manželce líbilo :-)

Mirek 18.01. 2022 zobrazit podrobnosti

Tak jsem to zkusil znovu. Jen tak, pro ověření. A bomba,! Opět vše tak,jak se.uvádí. Krásné rudé čerstvé růže, doručeno přesně dle přání. Závidím firmě lidí, kteří tam pracují. A držím palce . Vřele doporučuji vyzkoušet. A neměnit. Tohle se jen tak nevidí. Moc moc děkuji.

I-KVĚTINY

Děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste byl i po ověření se službami spokojený :-)Těšíme se na další objednávky a uděláme vše proto, abychom Vás nezklamali :-)

Mirek 10.01. 2022 zobrazit podrobnosti

Takže,dnes v 6,3o objednáno, krátce před polednem doručeno vše dle přání i přes mírné komplikace s platbou na mé straně. Nadpozemsky milá paní,co vyřizuje objednávky. Ne, nepřeháním,vím co píšu. Doporučuji s klidným svědomím všem. Funguje to báječně. Stávám se stálým zákazníkem a těším se na další služby vaší firmy.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za recenzi, velmi nás těší, že jste byl se službami spokojený.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Orlové. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Rozvoz květin

    Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

    Ostrava Zavřít