Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERLenka 07.01. 2021 zobrazit podrobnosti

Opět děkuji za včasné doručení a obdarovaný velice spokojen. Můžu jen doporučit. Včera jsme objednali dnes doručeno. Kytička k 85 narozeninám splnila co měla.

I-KVĚTINY

To jsme moc rádi, děkujeme.

Petra B. 07.01. 2021 zobrazit podrobnosti

Jsem opravdu moc spokojená. Včera večer jsem si vybrala kytičku, dnes ráno ji mamka s radostí převzala a měla tak krásné překvapení ke svým 55. narozeninám, které jsem ji nemohla z důvodu vzdálenosti doručit osobně. Děkuji moc a vřele doporučuji!

I-KVĚTINY

Děkujeme za hezkou recenzi, jsem rádi, že jsme mamince květinou udělali radost.

Ivana F. 05.01. 2021 zobrazit podrobnosti

S obchodem jsem moc spokojená, objednávala jsem poprvé 4. 1. 2021. Večer objednáno, druhý den ráno dodáno. Ještě mi paní z květinářství sama ráno volala a upozornila mě na malou chybu v objednávce, opravila jsem a díky tomu byla kytka sestře k narozeninám v pořádku doručená. Moc děkuji, i za mile překvapenou sestru.

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená.

Patrik 04.01. 2021 zobrazit podrobnosti

Už to bude dva roky co jsem zde udělal první objednávku a od té doby květiny nakupuju jen u Vás. Květiny vždy čerstvé, v perfektním stavu. Nejvíce bych ale asi vyzdvihl domluvu (např. mohl jsem přidat i dárek ke květině, i přes objednání po skončení termínu pro objednání daný den se přesto stihlo květinu doručit). Zkrátka zatím jen a pouze pozitivní zkušenosti. Doporučuju všem :)

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste našim stálým zákazníkem a že jste s květinami i službami spokojený.

Zdeněk 23.12. 2020 zobrazit podrobnosti

Děkuji vaše služby jsou na jedničku a proto Vás doporučuji.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Orlové. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Rozvoz květin

    Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

    Ostrava Zavřít